רוג

מבשלת קראפט מאורגון ארה"ב. המבשלה הוקמה ב-1988 כמבשלת חווה, מבשלה שכל חומרי הגלם מיוצרים במקום. הם מגדלים את השעורה ומלתתים אותה, פיתחו זן שמרים שלהם ו-8 סוגי כַּשות משלהם! הבירות של המבשלה עשירות מאוד בטעם ומעניינות וללא שום ספק בפסגה של מבשלות הקראפט העולמית. מאז הצלחתם הם החלו גם לייצר תזקיקים, ומשקאות קלים.

אמריקן אמבר אייל (American amber) - אייל ענברי עם ארומה של טופי וכשותית. 5.3% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 350 מ"ל.

הייזל נאט בראון נקטר (בירה נוטלה)(Hazelnut brown nectar) - בראון אייל אירופאי בהשפעת אחד מחברי המבשלה. הבירה מכילה מיצוי של אגוזי לוז שגם הם גדלים בחווה של המבשלה. 5.6% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 350 מ"ל ו 650 מ"ל

דד גאי (Dead guy) - בירת מאי בוק שנעשתה במקור בשביל החגיגות ה-1 במאי. בניגוד למאי בוק הרגילות, זוהי בירת אייל ולא לאגר, מתקתקה ומואזנת להפליא. 6.2% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 350 מ"ל.

מוקה פורטר (Mocha porter) - פורטר כהה מריר ומתקתק בו זמנית, מתובל בשוקולד. 5.6% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 350 מ"ל ו 650 מ"ל.

7 הופ אַי.פי.אֵי (7Hop IPA) - אַי.פי.אֵי מיוחדת במינה שמשתמשים בה ב-7 סוגים של כשות המגודלים בחווה. למרות השם המאיים היא לא קיצונית ושתייה מאוד. 7.77% אלכוהול. זמין רק בבקבוקים גדולים של 650 מ"ל.

ברוטל אַי.פי.אֵי (Brutal IPA) - אַי.פי.אֵי הדרית עם ארומה חזקה של כשות וגוף בינוני. 6.3% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 350 מ"ל.

שוקולד סטאוט (Chocolate stout) - סטאוט כהה עם ראש קצף סמיך ושוקולד. 5.8% אלכוהול. זמין בבקבוקים של 650 מ"ל.