ריגלה

המבשלה הגדולה ביותר באזורה שנמצאת בבעלות פרטית. המבשלה פעילה מאז 1884. עם פריחת תעשיית בירות הקראפט אחד מבני המשפחה החליט להרחיב את העסק לתחום של בירות איכות. אחרי טיול בירה נרחב בעולם וטעימות של הרבה סגנונות חזר עם רשמים והחליט לעשות את הבירות המגוונות שיש בעולם אבל בצורה הגרמנית, המדוייקת והטובה. לכל בירה במשפחה הזאת יש שם ומספר ושניהם קשורים לתהליך הייצור של הבירה. הבירות מגיעות רק בבקבוקים של 660 מ"ל ומיועדות לשוק המסעדות וחנויות מתמחות בבירה.

ריגלה סימקו 3 - בירה שנעה על קו התפר הדק בין אמריקן פייל אייל (APA) לאינדיה פייל אייל (IPA), מכילה שלושה זני כשות – האלרטאו ופרל הגרמנים הפרחוניים והמעודנים, וסימקו האמריקאי הפירותי והמובהק. נפח בקבוק 660 מ"ל, 5% אלכוהול.

ריגלה רובוסטוס 6 - בירה בסגנון סטאוט אירי המשלבת שיעורה קלויה, ולתתי שוקולד שונים ועוד לתתים כהים. בירה מעבירה בצורה נהדרת את חוויית הסטאוט. נפח בקבוק 660 מ"ל, 5% אלכוהול.

ריגלה אוגוסטוס 8 - בירת חיטה חזקה בסגנון וייצן-בוק, עם ארומה של פירות בשלים ובננות מקורמלות וטעמים מאלטים מתקתקים ועשירים. קרויה על שם הקיסר אוגוסטוס שהקים את העיר בה ממוקמת המבשלה (אוגסבורג), והספרה שבשם מרמזת לאחוז האלכוהול שבבירה. נפח בקבוק 660 מ"ל, 8% אלכוהול.

ריגלה דולסיס 12 - הבלגית שבחבורה, ואחת המסקרנות. בירה זהובה שמכילה קצת חיטה ושיבולת שועל במתכון, וגם דבש שמצטרף לסוכר בלגי (Candi Sugar) יחד עם שאר הלתתים הם יוצרים בירה עוצמתית עם 11% אלכוהול. הבירה מתיישנת 12 חודשים במבשלה על שמרים טראפיסטים אותנטים מעניקים לה מורכבות וסיומת ארוכה. נפח בקבוק 660 מ"ל, 11% אלכוהול.

ריגלה אתור 20 - בירה בסגנון דופלבוק, כהה. המספרים בשמות מרמזים לצפיפות הסוכר בתירוש לפני התסיסה במדד הפלאטו. נפח בקבוק 660 מ"ל, 7.5% אלכוהול.

ריגלה אמאריס 50 - בירה כשותית ומרירה – פילזנר עם 50 יחידות מרירות (IBU) שמגיעות משילוב של ארבעה זני כשות מקומיים: הרסברוקר, פרל, אופאל וטטנאנג. היא צפויה להיות אפריטיפית וקלילה, עם ארומה פרחונית ומרירות מורגשת אך לא אגרסיבית. נפח בקבוק 660 מ"ל, 5% אלכוהול.

ריגלה נוקטוס 100 - בירה כהה אימפריאל סטאוט עשיר וסמיך (10% אלכוהול) שהספרה 100 מרמזת לצבע השחור שלו בסקאלת הצבעים של בירה. הביר ה מיוצרות עם שמרי אייל איריים. לחובבי האיילים הכהים צפויה חגיגה של ממש. נפח בקבוק 660 מ"ל, 10% אלכוהול.