ברודוג

אולי מבשלת הקראפט האהובה והמוערכת ביותר בעולם ובין הטובות והמובילות. המבשלה הוקמה ב-2007 באברדין, סקוטלנד. מיום הפתיחה עד היום המבשלה ממשיכה כל הזמן לגדול ולהרחיב את תחום הפעילות על ידי בישול בירות ניסיוניות, יחסי ציבור מוצלחים מאוד, שיתופי פעולה עם מבשלי בירה ידועים מרחבי העולם ועוד פעילויות רבות. ב 2010 המבשלה פתחה את הבר הראשון שלה באברדין, ומאז יש לה מעל 30 ברים בממלכה הבריטית ועוד מעל 10 בכל רחבי העולם כולל ספרד, ברזיל, יפן, נורבגיה ועוד ...

פאנק אי.פי.אי (Punk IPA) - בירת הדגל של המבשלה. בירת IPA המכילה 6 סוגי כשות. למרות שהבירה מוגדרת כ-IPA היא לא קיצונית ויכולה להיות בירת יומיום. 5.6% אלכוהול.

5 אי אם (5AM) - אמבר אייל עשירה, מתקתקה וכשותית. תערובת של 6 סוגי כשות מאיים להיות קיצוני אבל בירה מאוד מאוזנת ונקייה. 5% אלכוהול.

דד פוני קלאב (Dead pony club) - פייל אייל אמריקאי, המשתמשת בשלושה סוגים של כשות אמריקאית, קלילה מאוד, לימונית ונעימה לשתייה. 3.8% אלכוהול.

ואגאבונד פייל אייל (Vagabond pale ale) - פייל אייל קלאסי ש"שכחו להוסיף לו גלוטן". בשונה מרוב הבירות ללא גלוטן, בזאת אי אפשר לשים לב לזה אלא אם קוראים את התווית. פייל אייל נעימה, מאוזנת. 4.5% אלכוהול.

הארדקור אי.פי.אי (Hardcore ipa) - כשות. זה כל מה שצריך לדעת על הבירה, הכשות במרכזה, משתמשים בכשות אמריקאית עוצמתית מאוד, גוף מלא ועשיר, בקיצור, בירה לחובבי IPA אמיתיים. 9.2% אלכוהול.